Samostatná finanční účetní

Pracovní náplň:

  • kompletní zpracování účetnictví a daňové evidence více účetních jednotek
  • kompletní zpracování měsíčních, čtvrtletních a ročních účetních závěrek
  • vyhotovení závěrkových výkazů, statistických hlášení a reportů klientům
  • příprava podkladů pro audit
  • prezentace výstupů z účetnictví klientům
  • konzultace k účetním a daňovým otázkám
  • tvorba vnitropodnikových směrnic klientů
  • komunikace s klienty, se zástupci státní správy, zástupci peněžních ústavů klientů

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oboru kompletního zpracování účetnictví min. 2 roky
  • velmi dobrá znalost účetních a daňových předpisů pro podnikatele
  • aktivní řidičský průkaz B
  • práce s Excelem (export dat, import dat, práce s daty, …)
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, flexibilita
  • reprezentativní a příjemné vystupování
  • dobré organizační schopnosti
  • odolnost proti stresu

Výhodou:

  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • prácovní zkušenost v účetní společnost

Mzdová účetní

  • zajištění konečného zpracování mezd
  • zpracování evidenci o nemocnosti a úrazovosti pro statistické hlášení
  • zpracování evidenci podkladů pro sociální dávky a sociální pojištění
  • vedení evidenčních listů pro důchodové zabezpečení
  • vedení agendy úrazového pojištění
  • vystavování potvrzení o výši mzdy pro potřeby FÚ, Úřadu práce a zaměstnance
  • evidence potřebných dokladů k dani z příjmů ze závislé činnosti pro řádné stanovení záloh a daňové povinnosti
  • zpracování roční zúčtování daní z příjmů
  • vyhotovení pracovních smluv, DPP a DPČ, zodpovídá za jejich stav v rámci legislativy
  • vyhotovení dokladů při ukončení pracovního poměru a dohod konaných mimo pracovní poměr

Požadavky:

Výhodou:

Jsme otevřeni i jiným spolupracím

Naše dveře jsou otevřené pro:

Externí spolupracovníky

  • spolupráce především na rozsáhlých projektech

Studenty

  • Spolupráce na seminárních, bakalářských, diplomových pracích
  • Zadávání a realizace dílčích úkolů s ohledem na studium

Požadujeme:

  • schopnost samostatného jednání a rozhodování
    důslednost a analytické myšlení
  • schopnost rychle se učit a nové poznatky aplikovat

Nabízíme:

  • vlastní realizaci
  • korektní jednání
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce