BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes

IT POČÍTAČE

Tato skupina společnosti nabízí firemním zákazníkům kompletní služby v oblasti IT. Její základní prioritou je nabídnout služby zákazníkům v takovém rozsahu, aby byl zaručen bezvadný stav výpočetní techniky a tím byla dosažena maximální produktivita a spolehlivost.

Servis pro malé a střední podniky

Nabízíme správu počítačových sítí pro menší a střední firmy, kterým se nevyplatí provozovat vlastní IT oddělení. Zabezpečíme kompletní chod počítačových sítí, internetu a intranetu.
Servis pro obchody a provozovny
Nahrazujeme nebo zastupujeme Vaše IT oddělení, které nemůže z důvodu kapacity nebo pracovní doby pokrýt Vaše podnikání. Specializujeme se na servis serverů, síťové infrastruktury a pracovních stanic.

Zabezpečujeme servis pro provozy po celých Východních Čechách.

Servis pro domácnosti

Počítač je dnes již nedílnou součástí pracovního života snad každého z nás. Volba dodavatele by měla respektovat i následný servis PC. Jeho význam si nejlépe uvědomíme ve chvíli, kdy ho nemůžeme používat. Z tohoto důvodu je důležité se na jeho spolehlivost zaměřit již při koupi. Myšlenka, že dnes je všechno stejné a rozdíl je jen ve výkonu, bohužel není pravdivá. Důležitým faktorem je také zda prodejce poskytuje servisní služby a je Vám schopen pomoci, ať už v době záruky, nebo po záruce.